Firma Maypol Foods Sp. z o.o. została założona w 1992 roku. Koncentrujemy się na handlu produktami mleczarskimi. Nasze usługi obejmują zarówno eksport polskich produktów, jak również ich sprzedaż na terenie kraju. Poza współpracą z wiodącymi krajowymi producentami, prowadzimy także obrót artykułami pochodzącymi z innych państw europejskich i z Oceanii.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży mleka w proszku, serwatki w proszku, masła oraz serów. Jakość oferowanych przez nas produktów jest zgodna z wymaganiami standardów bezpieczeństwa żywności oraz z wytycznymi Codex Alimentarius. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z branży spożywczej – producentów wyrobów mleczarskich, takich jak lody, sery topione, jogurty, a także producentów słodyczy i wyrobów piekarniczych. Od 2009 roku posiadamy wdrożony i certyfikowany System Jakości GMP+, który pozwala nam również organizować dostawy dla sektora paszowego.

 

Odpowiedni wybór dostawców, sprawna logistyka oraz długoletnie doświadczenie w branży, umożliwiają nam oferowanie wysokiej jakości usług w konkurencyjnych cenach. Zawsze dokładamy najwyższych starań, by sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

 dairy products

 

Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000004680, z kapitałem zakładowym 300.000 zł, numer NIP: 521 04 13 254.

logo gmp